Obserwatorzy

sobota, 12 czerwca 2010

Kurt Fashion Fever H0919 z 2005 roku

Kolejny lalek w mojej kolekcji to Kurt, chyba najfajniejszy ze wszystkich jakich mam :) Kupiony na allegro w swoich ciuchach, brak tylko kurtki, jak znajdę gdzieś brązową skórę to mu uszyję.
Miał być idealny, taki był opis w aukcji, jednak okazało się, że z tyłu trochę głowa wychodzi i na lewej dłoni ma cztery dość głębokie dziurki. Jak dla mnie to jest stan na dobry + a nie idealny. Dobrze że teraz są gwiazdki i można dać ocenę za opis i wysyłkę.W pudełku we wszystkich ubrankach - zdjęcie znalezione w necie

3 komentarze:

 1. IDEALNY TO ON FAKTYCZNIE NIE JEST MA ZDARTĄ BREW :( A CZY GŁOWY NIE MOŻNA SIŁĄ WCISNĄĆ JEDEN Z MOICH KENÓW TAK MIAŁ ALE MU SIŁĄ JĄ WCISNEŁEM I JEST ok.MOIM ZDANIEM KURT JEST BARDZO PODOBNY DO BLAINA.

  OdpowiedzUsuń
 2. Brew mu podmaluję, nie będzie widać, głowę wciskałam, nie jest tak źle, tylko te dziurki w dłoni widoczne.
  Faktycznie jest podobny do Blaina, ale ma fajniejsze włosy i usta mu pomalowali na takikoralowy kolor, a Blaine ma takie bledsze :) ale i tak wszystkich ich lubię, jakby nie wyglądali ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Olá , amiga, adoro estes modeles são muito lindos as bonecas estão muito felizes com os modelos novos, parabéns, obrigada jinhosssss
  *****Rosa

  OdpowiedzUsuń